Polityka prywatności i ochrona danych osobowych

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, dotyczącymi zasad ochrony Państwa danych osobowych, jakie stosujemy.
 
KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy administratorem Państwa danych osobowych. Nasze dane kontaktowe to MEDICAL EXPERTS , 03-144 WARSZAWA , UL. ŚWIATOWIDA 63 B/89 , NIP 825-185-23-02
Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych. Z Inspektorem Ochrony Danych w MEDICAL EXPERTS można się skontaktować pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Głównym celem przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych jest zawarcie i realizacja umowy o świadczenie usług konferencyjnych, szkoleniowych i edukacyjno-informacyjnych.
 
PODSTAWA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Wszystkie dane osobowe jakie przetwarzamy, pozyskujemy od Państwa poprzez formularz rejestracyjny na stronie www.medical-experts.pl lub www.forumlekarzapraktyka.pl oraz poprzez formularz rejestracyjny bezpośrednio na konferencji. Pozyskujemy imię, nazwisko, adres do korespondencji oraz numer PWZ (lekarze), adres e-mail, telefon oraz dane niezbędne do wystawienia przez nas faktury za udział w szkoleniu/konferencji. Wszystkie te dane są nam niezbędne by w sposób prawidłowy świadczyć naszą usługę.
Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych wykorzystywanych w celach marketingowych jest Państwa zgoda. Prosimy pamiętać, że zgoda może być w każdym czasie wycofana. Prosimy skierować maila do Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie danych osobowych na jej podstawie jednak nie rodzi po Państwa stronie żadnych konsekwencji prawnych. Po prostu nie będziemy więcej przesyłać do Państwa informacji o naszej działalności.
 
PRZEKAZYWANIE DANYCH
MEDICAL EXPERTS przekazuje dane osobowe następującym kategoriom podmiotów:
 1. firmom świadczącym usługi wsparcia IT Medical Experts oraz dostarczającym oprogramowanie informatyczne,
 2. firmom księgowym świadczącym usługi obsługi księgowej,
 3. firmom transportowym i taksówkarskim w sytuacji zamówienia przez uczestnika szkolenia/konferencji transportu lub przesyłki kurierskiej,
 4. firmom realizującym dla MEDICAL EXPERTS usługi turystyczno-eventowe wynikające z zawartych przez MEDICAL EXPERTS umów na organizacje imprez.
Ponadto, w przypadku konieczności ochrony roszczeń, przekażemy Państwa dane osobowe kancelariom celem ochrony prawnej.
 
OKRES PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Dane osobowe:
 1. pozyskane na podstawie zgody w celach marketingowych dane będą przetwarzane przez okres ważności zgody na cele marketingowe lub do czasu usunięcia uczestnika szkolenia/konferencji z bazy na jego prośbę
MAJĄ PAŃSTWO PRAWO DO:
 • dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 • do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Dostęp do danych możliwy jest po przesłaniu żądania na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
 • w stosunku do przetwarzania na podstawie zgody - prawo do cofnięcia zgody;
 • w stosunku do przetwarzania na podstawie uzasadnionego interesu Administratora - prawo do wniesienia sprzeciwu.
DODATKOWE INFORMACJE
 1. MEDICAL EXPERTS nie zamierza przekazywać danych osobowych poza obszar EOG.
 2. MEDICAL EXPERTS ma prawo do odmówienia uczestnikowi szkolenia/konferencji udziału w szkoleniu/konferencji i świadczenia usług w przypadku odmowy przekazania danych niezbędnych do zawarcia umowy.
© 2023 Medical Experts. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Studio Nexim.